MacBook Air - refabrykowany (refurbished)

MacBook Air to klasyk i ikona długiego czasu pracy na jednym naładowaniu. Produkty serii MacBook od blisko 15 lat służą użytkownikom i są niezawodne w kwestii jakości.

Kultowa wydajność, wysoka responsywność, cicha praca z uwagi na brak aktywnego układu chłodzenia – oto zalety, które wierni fani MacBook’ów Air wymieniają jednym tchem. Jeśli zatem nie miałeś jeszcze okazji pracować na Mac’u, to kup to niezawodne urządzenie już dziś!

MacBook Air – dla kogo?

Apple ma w swojej ofercie przynajmniej kilka urządzeń przeznaczonych do pracy i okazjonalnej rozrywki. Z myślą o kim zatem stworzono MacBook Air? Otóż jest to urządzenie idealne do użytku m.in. dla dziennikarzy, tłumaczy czy studentów. Dla wszystkich, których łączy jedna wspólna cecha – mobilność.

MacBook Air waży naprawdę tyle, co nic, bo nieco ponad jeden kilogram. Dzięki temu można go swobodnie nosić, bez męczenia kręgosłupa – pomiędzy salami wykładowymi, domem i biurem albo podróżując w odległe miejsce komunikacją publiczną. Każdy, kto chce trochę zaoszczędzić, może wybrać używanego Mac’a Air.

MacBook Air – jak często trzeba go ładować?

Każdy, w pełni naładowany notebook MacBook Air, zapewnia godziny nieprzerwanej pracy. Niezależnie od tego, czy jest to model nowy, czy refurbished, przy standardowej eksploatacji w wymiarze kilku godzin dziennie Mac wytrzyma nawet kilka dni. To zaleta, jakiej nie mają inne komputery.

Spersonalizowany kolor MacBook Air dla Ciebie

MacBook Air dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Najpopularniejszy wśród użytkowników Mac’ów jest kolor srebrny, ale modele Air można też nabyć w kolorach złotym i gwiezdnej szarości. Jeśli interesuje Cię tani, używany Mac, to najpewniej będzie on w najbardziej podstawowym kolorze srebrnym.

Ekran MacBook Air – niezwykła paleta barw, niezwykły dźwięk

Wyświetlacze Retina ze 178-stopniowym kątem widzenia, który montowany jest w urządzeniach MacBook Air, gwarantuje najwyższe doznania wzrokowe. Wyświetlacz doskonale radzi sobie z dokładnym odzwierciedlaniem nie tylko kształtów, ale i kolorów. Jakości obrazu użytkownikowi takiego Mac’a może pozazdrościć niejeden grafik pracujący na konkurencyjnym sprzęcie.

MacBook Air

Komputer MacBook Air świetnie radzi sobie także z dźwiękiem. Każdy koneser muzyki zauważy nienaganną przejrzystość dźwięku wydobywającego się z urządzenia, a nawet zwiększenie jakości odtwarzanego dźwięku. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zastosowanym w tym modelu użytkownik nie musi sięgać po dodatkowy, autonomiczny sprzęt.

| MacBook Air 13" M2 2022 | MacBook Air 15" M2 2023 | MacBook Air 13" M1 2020 | MacBook Air 13" Early 2020 | MacBook Air 13" Mid 2019 |

| MacBook Air 11" | MacBook Air 13" | MacBook Air 15" |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

Kolor

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!