Apple TV - refabrykowany (refurbished)

Apple TV to multimedialna platforma, która pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać możliwości klasycznej telewizji, internetu i serwisów strumieniowych. Platforma dostępna jest na wielu urządzeniach. 

Kup Apple TV, aby samemu sprawdzić potencjał ten nowoczesnej usługi. Z Apple TV masz dostęp do najlepszych filmów i seriali, a także gier i innych materiałów wideo. Platforma oferuje doskonałą jakość obrazu i dźwięk spełniający najwyższe standardy. 

Apple TV — świetne uzupełnienie cyfrowego ekosystemu 

Multimedialna centrala Apple to nie tylko kultowe produkcje z serii Apple Original. To także mnóstwo treści z takich serwisów jak Netflix, Amazon PrimeVideo, iTunes, MUBI, czy HBO Max. Platforma Apple TV zapewni Ci maksymalny poziom rozrywki w naprawdę konkurencyjnej cenie. 

Apple TV oferuje Ci dostęp do świata rozrywki klasy premium – do olbrzymiego zestawu treści audiowizualnych. Niezależnie od używanego przez Ciebie sprzętu, odtwarzacz multimedialny otworzy przed Tobą drzwi do rozległej biblioteki filmów i seriali dla dzieci i dorosłych, utworów muzycznych, gier i chmury iCloud. 

Rozrywka na najwyższym poziomie — Apple TV 

Apple to marka doskonale znana na całym świecie. To producent sprzętu klasy premium o różnych zastosowaniach. Nowe urządzenia z charakterystycznym logo z nadgryzionym jabłuszkiem nie są tanie, ale można się zdecydować na zakup sprzętu typu „refurbished”. Czyli profesjonalnego, odnowionego sprzętu używanego. 

Apple TV bez wyrzeczeń budżetowych 

Postaw na tani odtwarzacz multimedialny Apple TV. Wybierając produkt używany, skrupulatnie sprawdzony przez profesjonalny serwis, otrzymasz sprzęt o estetyce zbliżonej do nowego fabrycznie urządzenia. O funkcjonalność nie musisz się martwić. Kod odpowiedzialny za dostęp do multimedialnych treści się nie starzeje i jest stale aktualizowany. 

Apple TV — co tak naprawdę potrafi? 

Ten sprzęt daje Ci dostęp do pełnego zakresu usług Apple, a także do serwisów multimedialnych największych gigantów branży audio i wideo. Za pośrednictwem Apple Music możesz cieszyć się aż 90 milionami piosenek i wideoklipów, a także filmami, serialami, grami i produkcjami dokumentalnymi. 

Apple TV — bo jakość ma znaczenie 

Ultrapłynny (60 Hz) obraz 4K w najnowszych modelach, przetwarzanie HDR zgodne z topowym standardem Dolby Vision, obsługa przestrzennego dźwięku obiektowego w standardzie Dolby Atmos. Jednego możesz być pewien, Apple TV zapewni Ci maksymalną immersję w świat cyfrowej rozrywki. Rozrywki, którą możesz dzielić z przyjaciółmi. 

| Apple TV 4K | Apple TV 4K (3rd Gen) Wi-Fi + Ethernet | Apple TV 4K (3rd Gen) Wi-Fi | Apple TV 4K (2nd Gen) |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!