icon-megaphone
Dzień Ziemi! -10% na wszystko!

 Monitory Apple - refabrykowany (refurbished)

Wybierz monitory marzeń Apple Display! Niezależnie od tego, czy potrzebujesz monitora na użytek indywidualny, czy na użytek firmowy, te urządzenia spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania.

Apple Display oznacza brak kompromisów w designie. Duża przekątna, doskonała rozdzielczość i kolory jak ze snu – oto co oferują monitory Apple. Nie czekaj z marzeniami o perfekcyjnym monitorze i kup już teraz model z rodziny Apple Display.

Apple Display – co zyskujesz?

Samodzielny monitor Apple Display to wybór dla ludzi, którzy z jakością sprzętu nie lubią iść na kompromis. Każdy monitor Apple posiada optymalne parametry wyświetlacza, wyjątkowy czip, a także kamerkę i głośniki, które zadowolą nawet koneserów muzyki klasycznej. To czysty komfort w użytkowaniu.

Urządzenia Apple to gwarancja nie tylko wyjątkowej jakości, ale też unikatowy, zupełnie nie do podrobienia design. Każdy użytkownik, który przetestował funkcjonowanie monitorów Apple Display, potwierdza, że istnieje zasadnicza różnica w porównaniu do monitora używanego przez niego wcześniej. Warto zatem zaufać tym licznym pozytywnym opiniom.

Dlaczego monitory Apple Display są lepsze od monitorów innych producentów?

Miłośników firmy z ugryzionym jabłuszkiem nie trzeba przekonywać, że monitory Apple Display to urządzenia warte uwagi. Zwłaszcza dlatego, że firma wciąż rozwija ofertę dla klientów i proponuje im coraz to nowsze modele, a także wersje refurbished. Nowi użytkownicy o zaletach Apple przekonują się niemal natychmiast.

Dla kogo są monitory Apple Display?

Monitory Apple Display są szczególnie polecane osobom, które zawodowo i amatorsko zajmują się fotografią, obróbką zdjęć oraz montażem filmowym. Jednym słowem wszystkim tym ludziom, dla których obraz i jego kolory nie są sprawą drugorzędną. Tani i droższy model zapewniają paletę barw niespotykaną w innych monitorach.

Kupuję Apple Display — i co dalej?

W zestawie do monitora Apple Display dołączonych jest kilka istotnych części, które pozwalają na sprawne użytkowanie urządzenia. Przede wszystkim jest to podstawka, która jest nie tylko bardzo stabilna, ale którą można też regulować w zakresie od −5° do +25°. Jest to spore ułatwienie.

Jak prezentują się monitory Apple Display?

Podobnie, jak inne urządzenia Apple, tak też monitory Apple Display prezentują się elegancko, wręcz stylowo. Wybrane modele są stosunkowo nieduże i zajmują niewiele przestrzeni na biurku. Warto też wspomnieć o możliwości sterowania jasnością monitora z poziomu klawiatury, co stanowi ogromne udogodnienie.

| Studio Display (Nano-Texture Display) | Studio Display | Pro Display XDR (Nano-Texture Display) | Pro Display XDR |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!