iMac - refabrykowany (refurbished)

iMac to jeden z najbardziej nietypowych komputerów, jakie można kupić. Imponująco smukły, ponadprzeciętnie wydajny, o nienagannym wzornictwie. Zapomnij o bałaganie na biurku, a raczej skup się na zadaniach, które zrealizujesz. 

Masz dość plątaniny kabli na biurku? Irytuje Cię to, że obecny komputer stacjonarny zajmuje zbyt wiele cennego miejsca? Jest na to recepta. Kup iMaca. Imponujące możliwości, wszechstronna funkcjonalność, a wszystko to w wyjątkowo stylowej obudowie. 

iMac – nowy czy używany, zawsze wyjątkowo przydatny 

Komputer iMac to sprzęt zaprojektowany od podstaw pod kątem maksymalizacji Twojej wydajności. Dziś praca bez komputera w wielu dziedzinach nie jest możliwa, natomiast inżynierowie Apple opracowali istne dzieło sztuki wzornictwa użytkowego i zbudowali potężny komputer stacjonarny. Jest to sprzęt zdolny sprostać najbardziej wyrafinowanym zadaniom. 

Najnowszy, dostępny w oficjalnym portfolio Apple, komputer iMac, jest jednak sprzętem tyleż doskonałym, co kosztownym. Istnieje jednak sposób na zmniejszenie obciążenia Twojego domowego budżetu bez ponoszenia jakichkolwiek kompromisów w kwestii wydajności, funkcjonalności czy stylu. Jaki to sposób? Po prostu kup używanego iMaca! 

Używany iMac, ale w stanie niemal fabrycznym 

Z pewnością spotkałeś się ze zwrotem „refurbished”. Ten anglojęzyczny zwrot oznacza sprzęt używany, ale dokładnie sprawdzony i profesjonalnie przywrócony do pełnej, fabrycznej sprawności. Jeżeli zdecydujesz się na zakup używanego iMaca, to z jednej strony ponosisz mniejszy koszt, a z drugiej — pewność, że otrzymasz sprawny sprzęt. 

Używany iMac — niższa cena, wciąż potężne możliwości 

Produkty cenionej na całym świecie i doskonale rozpoznawalnej marki Apple nigdy nie kojarzyły się z niską ceną. Jednak decydując się na sprawdzony, używany sprzęt, masz szansę — jakkolwiek by to nie brzmiało — na tani zakup nawet tak dobrego komputera, jak Apple iMac. 

Apple iMac — poznaj jego możliwości 

Wybierając używany komputer iMac, poddany profesjonalnej renowacji, otrzymujesz sprzęt wciąż relatywnie nowy, a jednocześnie w pełni sprawny i gotowy na kolejne wyzwania w Twoich rękach. Sam ekran iMaca od lat wyznacza standardy jakości w komputerowych wyświetlaczach, podobnie jak potężna moc obliczeniowa. Ten komputer nie zawodzi. 

iMac z procesorem Apple M1 

Kupno używanego iMaca nie oznacza, że otrzymasz przestarzały sprzęt. W grupie profesjonalnie odświeżonych komputerów Apple iMac znaleźć można modele z najnowszym, potężnym procesorem Apple M1. To jeden z najlepszych procesorów świata, który łączony z wielordzeniowym układem graficznym i potężną pamięcią zapewnia w pełni wystarczającą moc. 

| iMac 27" Retina 5K Mid 2020 (Nano-Texture Display) | iMac 27" Retina 5K Mid 2020 | iMac 27" Retina 5K Early 2019 | iMac Pro 2017 | iMac 24" M3 2023 | iMac 24" M1 2021 | iMac 21.5" Retina 4K Early 2019 |

| iMac 20" | iMac 21.5" | iMac 24" | iMac 27" |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!

Promocja

iMac Pro 2017

od 8 252 zł
Skonfiguruj
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!