iMac 24" - refabrykowany (refurbished)

iMac 24″ to najnowszy produkt firmy Apple, dostępny na oficjalnej stronie firmy i jej autoryzowanych przedstawicieli. Do kupienia w siedmiu wibrujących kolorach. Po raz pierwszy produkt ma zupełnie inny design. 

Przede wszystkim zmieniono całkowicie obudowę komputera, nawiązując do stylu retro. A dodatkowo ten kultowy już model komputera stacjonarnego typu All-in-One posiada 24-calowy wyświetlacz Retina o rozdzielczości 4480 x 2520 pikseli. Nie zwlekaj, kup sprzęt już dziś! 

iMac 24″ – nowe funkcje zamknięte w ultra cienkiej obudowie 

Najnowszy iMac 24″ różni się od poprzednich modeli pojemnością karty pamięci. Poza tym komputer posiada też ultranowoczesny wyświetlacz Retina display oraz układ Apple M1, oparty na architekturze ARM. Na takim samym systemie działają procesory innych urządzeń Apple – iPhone’a, iPad’a czy Apple Watch’a. 

iMac 24″ wyposażony jest w sześć głośników o naprawdę wysokiej jakości dźwięku. Poza tym oprogramowanie jest kompatybilne z Siri – systemem sterowania poprzez głos. Gratką dla miłośników urządzeń Apple’a jest wreszcie technologia True Tone, która automatycznie dostosowuje kolory na ekranie do używanego w danym momencie oświetlenia. 

iMac 24″ w wersji refurbished 

Komputer iMac 24″ dostępny jest też na rynku w wersji refurbished. To sprzęt odnowiony, z przywróconymi funkcjami fabrycznymi – nadzwyczaj wydajny, a jednocześnie dostępny w znacznie niższej cenie. Tego typu komputer stacjonarny all-in-one warto polecić studentom, biznesmenom albo każdemu, kto chce sprzęt zwyczajnie przetestować. 

iMac 24″ – w pełni kompatybilny z innymi urządzeniami Apple 

Komputer iMac 24″ świetnie współpracuje z pozostałymi urządzeniami Apple. Każdy zatem miłośnik sprzętu z nadgryzionym jabłuszkiem może z łatwością przesyłać pliki między iMac’iem a iPhone’m czy iPadem. I to niezależnie od tego, czy posiada sprzęt nowy, czy tani sprzęt typu refurbished. 

iMac 24″ – jeden z najlepszych komputerów stacjonarnych na rynku 

Nie ulega wątpliwości, że iMac 24″ jest jednym z najlepszych komputerów stacjonarnych na polskim rynku. Doskonały ekran o rozdzielczości 4,5K, kolorowy, ultra nowoczesny design, liczne akcesoria, wydajny procesor i ulepszenia, których nie było w poprzednich modelach, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających fanów urządzeń Apple. 

iMac 24″ odmieni każdą przestrzeń 

Poza świetnymi parametrami technicznymi iMac 24″ spełnia jeszcze jedną, ważną funkcję. To sprzęt, który z powodzeniem może pełnić funkcję eleganckiego elementu wyposażenia pokoju lub salonu. Smukła obudowa komputera pięknie prezentuje się na każdym biurku, a dodatkowo zajmuje na nim niewiele miejsca. 

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Wyprzedane
Wyprzedane

Oops...

Przykro nam, ale chwilowo nie posiadamy w ofercie produktu spełniającego Twoje kryteria. Zapisz się do naszego formularza powiadomień, aby jako pierwszy dostać informację o nowo opublikowanych produktach w sklepie!

Sprzedaj nam swoje urządzenia Apple!

Sprzedaż i wymiana używanych produktów Apple - sprawdź ofertę mResell.pl

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!