Stan techniczny produktów

W mResell wierzymy, że komunikacja jest kluczem do sukcesu. Dlatego zawsze zapewniamy szczegółowe opisy stanu i specyfikacji wszystkich produktów w naszym sklepie. Każdy cal urządzeń jest dokładnie sprawdzany pod kątem wgnieceń, zadrapań, martwych pikseli i innych wad. Dokładnie dokumentujemy i przedstawiamy nasze wyniki, abyś Ty, jako nasz klient, mógł dokonać świadomej decyzji przy zakupie produktu. Każde urządzenie prezentujemy zamieszczając szczegółowe i realne zdjęcia produktu.

Nasze oceny i ich znaczenie

Jak nowy

Jak nowy

5.0/5.0

Stan bardzo dobry

4.0/5.0

Stan dobry

3.0/5.0

Zadowalający

Jak nowy

Jak nowy

Nieotwarty oznacza produkt nieużywany. Opakowanie jest oryginalnie zamknięte. Wszystkie nasze produkty posiadają oryginalne ładowarki i kable.

Stan bardzo dobry

5.0/5.0

Produkt został przetestowany przez specjalistów Apple i jest w pełni funkcjonalny. Produkt jest niemal zupełnie nowy i nie powinien mieć zauważalnych zadrapań / wgnieceń.

Stan dobry

4.0/5.0

Jak na swój wiek produkt jest w dobrym stanie, nosi jedynie standardowe ślady eksploatacji, ale nie posiada żadnego trwałego uszkodzenia. Mogą wystąpić drobne zarysowania lub odkształcenia, ale z założenia powinno ich być bardzo mało.

Zadowalający

3.0/5.0

Produkty z dużym uszkodzeniem posiadają istotne mankamenty, zarysowania lub widoczne wgniecenia, które zostały spowodowane uderzeniem lub poważniejszym wypadkiem. Są to uszkodzenia inne niż eksploatacyjne, niezależne od wieku urządzenia. W wypadku sprzedaży produktu z widocznym uszkodzeniem opiszemy go precyzyjnie oraz załączymy dokładne zdjęcia.