Mac mini - refabrykowany (refurbished)

Mac mini to wszystko, czego oczekujesz od komputera Apple, tylko w zmniejszonym rozmiarze. Podłącz własny monitor, klawiaturę i mysz i ciesz się rozbudowanymi funkcjami tego znakomitego sprzętu! 

Mac mini to klasyczna jednostka centralna, która została upakowana do eleganckiej, niewielkiej skrzyneczki. Kolejne wersje tego komputera są wzbogacane o nowe funkcje, a najnowszym hitem jest procesor Apple M1. Już teraz kup i ciesz się jednym z modeli Maca mini! 

Mac mini to wiara we własną moc 

Komputer zawiera rozbudowaną kolekcję aplikacji, z których można także korzystać równolegle na innych urządzeniach Apple. Komfort zarządzania własnymi danymi przy użyciu komputera Mac mini nigdy nie był łatwiejszy. Rozwiązania systemowe zastosowane w całej gamie produktów pozwalają na dowolne ich łączenie. 

Korzystaj bez ograniczeń z Maca mini – także ze sprzętu używanego, z przywróconymi ustawieniami fabrycznymi. Ten komputer w wersji refurbished jest powszechnie dostępny, ponieważ jest to jeden z popularniejszych modeli Apple. Z uwagi na niewielkie rozmiary, Maca mini można ustawić na dowolnym biurku. 

Jakość w wersji Mac mini 

Mac mini słynie ze swojej trwałości, podobnie zresztą jak inne sprzęty Apple. Stąd też w pełni można polecić kupno urządzenia w wersji refurbished, które oferuje zaawansowane funkcje w doskonałej cenie. Korzystanie z odnowionego sprzętu wpisuje się też w trend powiększania świadomości ekologicznej. 

Mac mini w różnych odsłonach 

Komputer Mac mini ewoluuje, podobnie jak cała rodzina sprzętów Apple. Możemy zdecydować się na tani, ale starszy model komputera albo postawić na najnowszy model wyposażony w super wydajny procesor Apple M1. Każda jednak wersja Maca mini będzie doskonale służyć do pracy i rozrywki. 

Mac mini imponuje 

Kompaktowy i super wydajny Mac mini ma bardzo szerokie spektrum zastosowań. Komputer ten potrafi zmienić zwykłe biurko w stację kosmiczną i centrum zarządzania światem w jednym. Wystarczy dodać klawiaturę, monitor, myszkę lub gładzik i każde stanowisko pracy wypełni się energią produktywności i efektywności. 

Mac mini to moc sprawcza w jednym palcu 

Najnowszy model Mac mini dostępny jest już w wersji refurbished. Można zatem pokusić się o sprawdzenie nowych technologii zintegrowanych wewnątrz specjalnego czipa, w naprawdę zaskakująco niskiej cenie. Przekonaj się zatem o tym, jak najnowszy Mac mini realizuje wymagające zadania przy wielokrotnie mniejszym zużyciu energii. 

| Mac Mini M2 2023 | Mac Mini M1 2020 | Mac Mini Late 2018 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

System operacyjny

Kolor

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!