Mac Pro - refabrykowany (refurbished)

Mac Pro ma moc, by zmienić świat. Powstał z myślą o specjalistach, profesjonalistach z wielu dziedzin, których nie stać na marnowanie czasu i idei. 

Stworzono go z myślą o ludziach, którzy nie boją się kwestionować zastanego porządku. Jeśli tylko chciałbyś być jednym z nich, tych nieustraszonych wizjonerów przyszłości, kup Mac Pro. Może się okazać, że będzie to łatwiejsze, niż myślisz. 

Mac Pro wie więcej 

Konfigurowanie różnych współrzędnych, zależności i powiązań nie stanowi dla niego trudności, a wręcz przeciwnie, jest wyzwaniem na miarę możliwości. Mac Pro zyskał formę, która idealnie podąża za funkcją. W myśl zasady, że jest ona pochodną idei urządzenia idealnego, jesteśmy w domu. 

To urządzenie doskonałe, zarówno w swojej formie, jak i treści. Określić je można jednym słowem i w przypadku sprzętu używanego do wprowadzania rozwiązań genialnych wcale nie będzie to nadużycie. Tym słowem jest wszechmoc. Jest to bowiem urządzenie nad wyraz genialne i pełne. 

Mac Pro to gwarancja sukcesu 

Refurbished Mac Pro jest tak samo genialny, jak ten, który właśnie wyjechał z przepastnych magazynów fabryki. Jego procesory i pamięć nie mają sobie równych. Dodatkowo, kupując Mac Pro w wersji odnowionej, wspieramy środowisko naturalne, ponieważ korzystamy z dotychczasowych, a nie nowych zasobów. 

Mac Pro działa zawsze na pełnych obrotach 

Nie jest tani, ale za to długowieczny i praktycznie niezniszczalny. W przeciwieństwie do tradycyjnych komputerów jest wyposażony w dwustronną płytę główną, która zapewnia swobodny dostęp do pamięci komputera. Dla zawodowców, którzy realizują duże projekty i muszą analizować niezliczone ilości danych, to idealne wręcz rozwiązanie. 

Mac Pro jest narzędziem dla profesjonalistów 

Dla wielu z nich najwyższa jakość architektury graficznej, którą dysponuje komputer Mac Pro, jest doświadczeniem bezprecedensowym. Graficy, artyści, twórcy komputerowi, filmowcy, fotografowie otrzymali do rąk urządzenie, które czasami przekracza ramy ich wyobraźni. Wydajność grafiki, pamięć i przepustowość pamięci mogą zdziałać cuda. 

Bo Mac Pro to istny cud 

W porównaniu z wcześniejszymi modelami, ten stał się jeszcze cichszy, bardziej sprawny i chłodny. Każdy użytkownik komputera, który kiedyś zmagał się z głośnym, szumiącym i w efekcie przegrzanym sprzętem, wie jak ważne i luksusowe są to parametry. Kreowanie nigdy nie było łatwiejsze. 

| Mac Pro Late 2019 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!

Promocja

Mac Pro Late 2019

od 15 520 zł
Skonfiguruj
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!