MacBook - refabrykowany (refurbished)

MacBook od Apple to zdecydowanie najbardziej rozpoznawalny laptop na naszej planecie. Dla miłośników sprzętu z nadgryzionym jabłkiem nie ma lepszego wyboru!

Komputer MacBook to nie tylko minimalizm, elegancka, ponadczasowa prostota i lekkość niespotykana w innych urządzeniach. To także kultowa wydajność, szybki system, wytrzymałość mechaniczna i od przeszło dekady – ekrany o wysokiej rozdzielczości. Kup już dziś i dołącz do rodziny MacBooka!

Ty się zmieniasz—zmienia się też Twój MacBook

MacBook to klasyka, ikona – dla niektórych gadżet, a dla innych styl życia. To też sprzęt, który podąża za rozwojem technologii – albo sam go wyznacza. Mac się zmienia, bo i my się zmieniamy, pragnąc robić wszystko szybciej, dokładniej, z większą przyjemnością.

Firma Apple udoskonala swoje przenośne komputery od przeszło 25 lat. Najpierw rewolucyjne rozwiązania stosowano w iBookach, a potem, od 2006 roku, w MacBookach. Nowe funkcje nie przyćmiły jednak jakości i wytrzymałości sprzętu. Dzięki temu nawet kupno używanego Maca to świetna inwestycja, która się opłaca!

Zaawansowane funkcje w komputerach Macbook dla wymagających

Apple nie chodzi na kompromisy i stawia na najnowocześniejsze rozwiązania. To prawdziwy lider rynku, który zawsze jest o krok przed innymi. Chcesz doskonałej rozdzielczości? Wybierz Maca z wyświetlaczem Retina (w wersji nowej bądź refurbished). Interesuje Cię interfejs haptyczny? Postaw na model z gładzikiem Force Touch.

Nie oszczędzaj – Macbook to nie produkt sezonowy

Słyszałeś kiedyś, by laptopy innych producentów działały niezawodnie przez 10 czy więcej lat? A Macbooki tyle właśnie działają. Wolisz tani Macbook, być może starszy model, ale wciąż w doskonałym stanie? Zwróć uwagę na komputery refurbished!

Jaki MacBook wybrać?

Wybierając swojego wymarzonego MacBooka, nowego czy używanego, musisz się wpierw zastanowić nad jego przeznaczeniem. Jeśli przykładowo potrzebujesz laptopa do obróbki zdjęć, wybierz 15-calowy MacBook. Jeżeli komputer ma Ci natomiast służyć do standardowych czynności – pisania czy przeglądania internetu, postaw na lżejszą, 13-calową wersję.

MacOS – udana alternatywa dla Windowsa

Dla wielu osób pracujących na laptopach system Windows ma zbyt wiele mankamentów – nie jest intuicyjny, zacina się i jest narażony na liczne ataki hakerskie. Wybierając jakikolwiek MacBook, te problemy będziesz mieć za sobą, ponieważ autorski system MacOS jest bardziej przyjazny dla użytkownika.

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!