iMac 21.5" - refabrykowany (refurbished)

iMac 21.5″ to niezwykły komputer firmy Apple, który posłuży Ci zarówno do pracy, jak i rozrywki. Nie rozdrabniaj się – postaw na wydajne i funkcjonalne urządzenie All-In-One. 

Komputer iMac 21.5″ pojawił się na rynku w 2009 roku i z miejsca stał się sprzedażowym hitem. Ten uniwersalny sprzęt łączy rozbudowane funkcje ze smukłą, elegancką obudową. Jeśli zatem zależy Ci na niewielkiej przekątnej ekranu, to kup komputer już dziś. 

iMac 21.5″ jest komputerem stacjonarnym innym niż wszystkie 

W środowisku artystycznym, szczególnie wśród osób zajmujących się grafiką komputerową, iMac 21.5″ to produkt z bardzo wysokiej jakości kartą graficzną. Ten komputer posiada niezwykłą pamięć i moc przetwarzania danych, co w grafice komputerowej czy edycji filmów jest niezbędne, aby ukończyć projekt bez problemów technicznych. 

Również studenci, ze względu na ograniczone środki finansowe, mogą korzystać z produktu używanego. Komputer, ze względu na swoją przystępność, może służyć każdemu, bez względu na wykonywany zawód. Korzystanie z niego to duża zmiana w jakości, szczególnie jeśli ktoś wcześniej używał innych komputerów stacjonarnych. 

Możliwości techniczne komputera iMac 21.5″ 

Nawet produkt z rynku wtórnego, tak zwany refurbished, udowadnia nam, że Apple dba o każdy szczegół i jakość. Pomimo upływu czasu karta graficzna i pamięć komputera będą funkcjonować bez zarzutu. Karta graficzna (Intel, AMD) oraz rozbudowana pamięć operacyjna to tylko kilka zalet, które proponuje firma. 

Zalety korzystania z iMac 21.5″ 

Poza godną uwagi kartą graficzną produkt ten jest doskonały dla każdego, w każdym wieku. Apple daje gwarancję zabezpieczenia informacji o użytkowniku, przede wszystkim danych IP, oraz nie pozwala na przekazywanie danych podmiotom trzecim. Produkt ten, porównując do innych na rynku, jest też tani. 

Kilka słów o oprogramowaniu na iMac 21.5″ 

System operacyjny Mac OS posiada ponadto niezwykle szybki procesor, wciąż konkurencyjny, pomimo wielu lat istnienia na rynku. Komputery, w przeciwieństwie do standardowych komputerów stacjonarnych, pozwalają na automatyczną aktualizację systemu, dzięki czemu użytkownik praktycznie nie odczuwa żadnych technicznych problemów, takich jak awaria systemu. 

Dodatkowe informacje, na które warto zwracać uwagę 

iMac 2.1.5”, podobnie jak inne sprzęty od Apple, działa bez zastrzeżeń, pomimo upływu czasu. Kupując nawet używanego iMac’a, będziemy mieć gwarancję trwałości i wysokiej jakości. Nie trzeba też dodawać, że poza swoimi licznymi funkcjami, taki komputer ustawiony na biurku będzie stanowił designerski element wystroju pokoju. 

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Wyprzedane
Wyprzedane

Oops...

Przykro nam, ale chwilowo nie posiadamy w ofercie produktu spełniającego Twoje kryteria. Zapisz się do naszego formularza powiadomień, aby jako pierwszy dostać informację o nowo opublikowanych produktach w sklepie!

Sprzedaj nam swoje urządzenia Apple!

Sprzedaż i wymiana używanych produktów Apple - sprawdź ofertę mResell.pl

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!