iMac 27" - refabrykowany (refurbished)

Pod względem wydajności iMac 27″ świetnie nadaje się do wymagającego użytkowania przez profesjonalistów, ale z drugiej strony ten sam sprzęt zachwyci Cię w każdym środowisku pracy i zadaniu, nawet w wolnym czasie.

Mówi się, że konstrukcja iMaca 27″ została dopracowana do tego stopnia, że ​​nie ma miejsca na poprawę wydajności. Wysokiej jakości urządzenie ma długą żywotność, więc ekologicznym wyborem może być również sprzęt używany, który wciąż działa bez zarzutu.

Święto nowych funkcji — iMac 27″

iMac 27″ oferuje wydajny procesor i kartę graficzną, a także dużo miejsca do przechowywania danych. Dzięki pamięci system uruchamia się i programy ładują się bardzo szybko, nawet w kilka sekund. Jakość kamery internetowej i dźwięku są również na wysokim poziomie, dzięki czemu zarówno zdalne połączenia z miejscem pracy, jak i słuchanie muzyki i filmów są idealne.

Nazwany komputerem nowej generacji, iMac ma pierwszorzędną szybkość przesyłania danych. Jednym z detali, na który użytkownicy często zwracają uwagę, jest klawiatura i mysz Magic Mouse 2, której wrażenia z użytkowania są chwalone jako szczególnie przyjemne. Kup własny sprzęt, a sam doświadczysz tego samego i uświadomisz sobie, że nie jest to tylko hiperbola.

Uczta dla oczu, to właśnie iMac 27″

Dla tych, których pociągają aspekty wizualne, sam elegancki design mówi sam za siebie. To samo dopieszczanie zmysłu wzroku trwa podczas pracy, ponieważ rozdzielczość ekranu oraz między innymi tonacja kolorów i kontrasty są najwyższej jakości. Biorąc pod uwagę wiele chwalonych funkcji, cena iMaca 27″ jest jak najbardziej rozsądna, zwłaszcza biorąc pod uwagę długą żywotność urządzenia.

iMac 27″ jest łatwy w użyciu

Pomimo wielu doskonałych funkcji iMac 27″ jest prosty w obsłudze. Instrukcja instalacji jest obszerna, ale jednocześnie prosta. Ogólnie rzecz biorąc, korzystanie z urządzenia jest logiczne i intuicyjne, co świadczy o dokładnym projekcie. Tania lub rozsądna cena w połączeniu z nieskomplikowaną użytecznością to całość, która przemawia do wielu.

iMac 27″ – coś zupełnie nowego?

W testach konsumenckich fraza powtarza się w kółko, tylko z nieco innymi odmianami: nigdy wcześniej czegoś takiego nie doświadczyłeś. Ocena dotyczy zarówno projektu, jak i różnych cech użytkowania. Ogólne wrażenie tego iMaca jest takie, że każdy szczegół został zainwestowany z niespotykaną wcześniej umiejętnością i starannością. Nic nie jest pozostawione przypadkowi.

Wybierz urządzenie, które odpowiada Twoim potrzebom

Wybierając komputer, najlepiej mieć na uwadze jego przeznaczenie. To, co robisz ze sprzętem, wpływa na to, jaki rodzaj urządzenia jest dla Ciebie odpowiedni. iMac 27″to pakiet tak wielu świetnych funkcji, że jest odpowiedni dla prawie każdego. Z pomocą naszej specjalistycznej strony internetowej dokonasz najlepszego

| iMac 27" Retina 5K Mid 2020 | iMac 27" Retina 5K Early 2019 | iMac Pro 2017 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!

Promocja

iMac Pro 2017

od 7 375 zł
Skonfiguruj
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!