MacBook Air 11" - refabrykowany (refurbished)

MacBook Air 11″ jest prawdziwie nowoczesną wersją mobilnego notatnika. Waży tylko jeden kilogram, więc łatwo mieści się nawet do plecaka. 

Jeśli jesteś fanem lekkich, kompatybilnych rozwiązań i niełatwo ulegasz malkontentom, to kup ten właśnie model. Nie daj się zwieść jego niepozornej powłoce. Wielu krytyków zamilkłoby na zawsze, gdyby tylko mogło wypróbować go osobiście. 

MacBook Air 11″ można zabrać prawie wszędzie 

Komputer MacBook Air 11″ waży tyle, ile zwykły zeszyt czy też książka. Dwa centymetry szerokości to także nie lada wyczyn w dziedzinie designu. Całe urządzenie sprawia wrażenie niezwykle eleganckiego, subtelnego, acz przemyślanego rozwiązania, szczególnie dla osób, które nie przepadają za dźwiganiem ciężarów. 

Sprawdzi się na pewno w roli sprzętu używanego jako podręczny komputer, służący po to, aby szybko coś sprawdzić, zapisać, połączyć najpilniejsze zadania. Małe niedociągnięcia nie muszą stanowić o jakości użytkowania. Tutaj liczy się bardziej jego poręczność i funkcjonalność, a nie parametry jakościowe. 

MacBook Air 11″ to komputer dla nowoczesnego człowieka 

Nowy lub w wersji refurbished, będzie doskonałym dodatkiem w plecaku nowoczesnego człowieka. Nie może w nim zabraknąć tego gadżetu, albowiem proces kreatywnego tworzenia, wymyślania nieustannie trwa. Myśl nieraz wymaga szybkiego udokumentowania, a MacBook Air 11″ przyjdzie tu każdemu szybko z pomocą. 

MacBook Air 11″ po prostu jest 

Nie jest tani, ale za to niezawodny. Jego największą zaletą jest mobilność i łatwość w pozyskiwaniu pożądanych treści, funkcji i zastosowań. Gabaryty tego sprzętu nie zniechęcają nawet najbardziej wygodnych użytkowników, a on potrafi się odwdzięczyć tym, że jest przy nas wtedy, kiedy najbardziej go potrzebujemy. 

MacBook Air 11″ wytrzyma czekanie 

Komputer ten dobrze czuje się w pracy, jak i w czasie wolnym. Z równym zaangażowaniem obsługuje te dwa sektory życia i nie zamierza dokonywać wyboru. Chce być zawsze blisko swojego właściciela, lojalnie wspierać go i, kiedy to konieczne, podpowiadać najlepsze rozwiązania. 

MacBook Air 11″ – sprzęt godny polecenia 

Notebook MacBook Air 11″ to sprzęt uniwersalny. Tam, gdzie inne urządzenia przyspieszają, on zwalnia, gdzie inne zwalniają, on przyspiesza. Zostawia konkurencję w tyle i za to cenią go użytkownicy na całym świecie. Komputer zapewnia też ochronę prywatności w najwyższym, możliwym stopniu. 

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Wyprzedane
Wyprzedane

Oops...

Przykro nam, ale chwilowo nie posiadamy w ofercie produktu spełniającego Twoje kryteria. Zapisz się do naszego formularza powiadomień, aby jako pierwszy dostać informację o nowo opublikowanych produktach w sklepie!

Sprzedaj nam swoje urządzenia Apple!

Sprzedaż i wymiana używanych produktów Apple - sprawdź ofertę mResell.pl

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!