MacBook Air 13" - refabrykowany (refurbished)

MacBook Air 13″ nie boi się stąpać po kruchym lodzie. Jest lekki i niezawodny, a mocna bateria zapewnia mu ciągły dopływ sił witalnych. 

Kup go i przekonaj się sam, a na pewno nie będziesz żałował swojej decyzji. Parametry wydajności idą tutaj w parze z estetyką wykonania i funkcjonalnym zastosowaniem. Forma subtelnie podąża za funkcją. 

MacBook Air 13″ to gatunek na wymarciu 

Nie potrzebuje doładowywania nawet przez 12 godzin, więc podczas podróży pociągiem, samochodem, w metrze, jest doskonałym towarzyszem. MacBook Air 13″ sprawia, że biuro masz zawsze przy sobie. Każde zadanie jesteś w stanie wykonać w mgnieniu oka, a napływające dane są na wyciągnięcie ręki. 

Nie ma znaczenia, czy jesteś posiadaczem sprzętu nowego, czy używanego, cykl życia baterii jest bardzo długi. Praca na tym urządzeniu jest samą przyjemnością, a zażywanie rozrywki również będzie niezapomnianym przeżyciem, chyba że będzie jej w nadmiarze. Zdrowy rozsądek i umiar to także cechy dobrego produktu. 

MacBook Air 13″ to świetny produkt 

To najlżejszy i najcieńszy z notebooków Apple. Wyposażony został w bardzo mocną baterię i cichy wentylator. Oprócz tego ma mocny i szybki procesor, a jednocześnie jest najbardziej energooszczędny ze wszystkich dotychczasowych modeli. W wersji refurbished spełnia również wszelkie niezbędne wymogi dla tej klasy produktu. 

Sukces MacBook Air 13″ 

Choć nie jest tani, jego sprzedaż osiągnęła w roku premiery niebywały sukces. Klienci spragnieni byli nowości i taką właśnie otrzymali. Nowy format i nowatorskie rozwiązania technologiczne pozwoliły na zupełnie nieoczywiste wykorzystanie dotychczasowych rozwiązań. Można też mieć nadzieję na coraz to nowe ulepszenia. 

MacBook Air 13″ to nowe otwarcie 

Proces rozwoju marki Apple nigdy się nie kończy. Podstawą jej sukcesu jest niezaprzeczalna jakość, która na dodatek nie przeszkadza w tym, aby estetyka produktu była traktowana priorytetowo. To odróżnia produkty tej marki na tle konkurencji i to zbudowało jej niewiarygodną wręcz potęgę. 

Apple oferuje ponadczasową jakość 

Marka Apple proponuje swoim klientom ponadczasową jakość i trwałość, a MacBook Air 13″ jest kolejnym przykładem sprzętu kupowanego na lata. Fani urządzeń z ugryzionym jabłuszkiem nie mają wątpliwości — MacBook Air 13″ oferuje świetne parametry techniczne, które sprzyjają szybkiej i efektywnej pracy. 

| MacBook Air 13" M2 2022 | MacBook Air 13" M1 2020 | MacBook Air 13" Early 2020 | MacBook Air 13" Mid 2019 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

Kolor

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!