Watch Series 6 - refabrykowany (refurbished)

Apple Watch Series 6 to innowacyjny smartwatch do promowania zdrowia, aktywności i płynnej komunikacji. Bądź dostępny zawsze wtedy, kiedy chcesz.

Kup u nas używany smartwatch, który jest nowoczesnym, ekologicznym i ekonomicznym wyborem bez kompromisów w zakresie jakości. Sprzedawane przez nas produkty są w dobrym stanie, dlatego każdy nasz sprzęt sprzedajemy z odpowiednią gwarancją. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni smartwatch, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Apple Watch Series 6 więcej niż zegarek.

Inteligentny zegarek uwalnia Cię od noszenia telefonu w dłoni. Dzięki smartwatchowi Apple Watch Series 6 możesz łatwo monitorować przychodzące wiadomości i połączenia, a także wykonywać połączenia i pisać wiadomości bez konieczności spoglądania na telefon. Nie musisz się już martwić, że przegapisz ważne wiadomości i połączenia,

Kup od nas używany smartwatch, a pomożemy Ci znaleźć potrzebne funkcje w Twoim zegarku. Oprócz tradycyjnych usług telefonicznych inteligentny zegarek daje możliwość monitorowania stanu zdrowia i aktywności oraz poprawy stylu życia, a tym samym poprawy samopoczucia. Smartwatch skupia wiele produktów, z których korzystałeś w przeszłości, w małym, przenośnym urządzeniu na nadgarstek.

Apple Watch Series 6 ma wiele funkcji w małym opakowaniu.

Pozyskanie funkcji oferowanych przez zegarek jako oddzielnych produktów byłoby kosztowne, a noszenie ich ze sobą byłoby wyzwaniem. Jednak teraz można uzyskać wszystkie te funkcje w tym samym urządzeniu, za rozsądną cenę. Zwłaszcza gdy możesz kupić u nas używany sprzęt w bardzo dobrym stanie z gwarancją.

Apple Watch Series 6 promujący zdrowie i aktywność

Inteligentny zegarek to tania inwestycja we własne samopoczucie, ponieważ zachęca do śledzenia aktywności i wyznaczania osobistych celów dotyczących codziennego ruchu. Monitorowanie snu i jego jakości za pomocą inteligentnego zegarka jest bardzo łatwe. Za pomocą zegarka możesz również łatwo śledzić mapę, jeśli chcesz poznać nowe ścieżki do biegania. Smartwatch śledzi Twoje tętno, optymalizując w ten sposób moc Twoich ćwiczeń.

Apple Watch Series 6 nadaje się do wszystkich aktywności

Inteligentny zegarek ma szeroki wybór różnych funkcji treningowych, dlatego sprawdza się również jako zegarek sportowy. GPS oraz wysokościomierz i pulsometr dostarczają dokładnych informacji m.in. spożytych kalorii. Funkcje sprawiają, że hobby jest bezpieczniejsze, zapobiegając na przykład zgubieniu. Na obiekcie treningowym dostępnych jest kilkadziesiąt różnych form treningu, więc na pewno znajdziesz wśród nich Twój ulubiony sport.

Możesz uzyskać do tego bardzo łatwy dostęp

Korzystanie ze smartwatcha jest łatwe. Po podłączeniu zegarka do smartfona zegarek poda Ci instrukcje, co dalej wykonywać. Funkcje Wi-Fi i Bluetooth inteligentnego zegarka zapewniają bezprzewodową łączność z telefonem, dzięki czemu możesz łatwo zapomnieć o telefonie. Kup teraz używany smartwatch, a zapewnisz sobie wysoką jakość w rozsądnej cenie.

| Watch Series 6 Titanium Cellular | Watch Series 6 Aluminum Cellular |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Kolor

Pasek:

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!