Watch Series 5 - refabrykowany (refurbished)

Dzięki wielu wspaniałym funkcjom Apple Watch Series 5 to znacznie więcej niż tylko zegarek. Dzięki temu urządzeniu możesz osiągnąć lepszą jakość życia. I u nas teraz za rozsądną cenę.

Kup używany smartwatch u nas i nie musisz zadowalać się gorszymi funkcjami ze względu na wysoką cenę zegarków wyższej jakości. Sprzedawane przez nas smartwatche są wysokiej jakości, wszechstronne i serwisowane przez profesjonalistę Apple. Dodatkowo otrzymasz od nas na każdy sprzęt odpowiednią gwarancje.

Wszechstronna seria zegarków Apple 5

Za pomocą zegarka możesz odbierać połączenia i wiadomości oraz monitorować własne zdrowie i aktywność. Komunikacja jest płynna, bo z pomocą zegarka jesteś dostępny, kiedy tylko chcesz. Możesz bez obaw zostawić telefon w kieszeni lub torbie, ponieważ Apple Watch Series 5 powiadamia Cię o połączeniach przychodzących.

Rozwój wyprodukował wiele urządzeń, dzięki którym możemy poprawić jakość naszego życia. W smartwatchu cała ta technologia mieści się w małym zegarku na rękę. Jedno małe urządzenie, które będzie towarzyszyć Ci na nadgarstku, monitorując Twoje samopoczucie całkowicie niezauważone. Inteligentny zegarek dostarcza w czasie rzeczywistym informacje zwrotne na temat Twojej aktywności i samopoczucia i zdrowia oraz zbiera pozostałe codzienne dane.

Apple Watch Series 5 jest dostępny dla wszystkich

Przydatny zegarek Apple Watch Series 5 pomaga zachować aktywność i można go ustawić tak, aby przypominał o ruchu, jeśli chcesz. Chociaż jest to wysokiej jakości i wszechstronne urządzenie z najnowszą technologią, cena jest rozsądna i dostępna dla każdego. Używane urządzenie jest serwisowane i jak praktycznie jak nowe.

Korzystanie z Apple Watch Series 5, nic trudnego!

Prezentowany przez nas zegarek jest rozsądnym urządzeniem, biorąc pod uwagę jego funkcje, które zapewniają elastyczność i łatwość codziennego życia. Zegarek pomaga znaleźć miejsca docelowe, do których jesteś w drodze, oraz miejsca, których szukasz. Wyświetlacz Always-On Retina został zaprojektowany tak, aby był cały czas włączony, dzięki czemu możesz szybko zobaczyć godzinę i inne ważne informacje na pierwszy rzut oka.

Apple Watch Series 5 promuje zdrowie

Oprócz kilku innych funkcji, zegarek posiada np. aplikację EKG, która monitoruje Twoje serce i informuje o ewentualnej ukrytej arytmii. Zegarek potrafi rozpoznać upadek i pomóc wezwać pomoc. Zegarek posiada optyczny czujnik tętna, który monitoruje Twoje ćwiczenia i wyraźnie wskazuje Twoje tętno na ekranie zegarka.

Inteligentny zegarek na każdą okazję

Apple Watch Series 5 to casualowy, ale jednocześnie wyrafinowany zegarek, który sprawdzi się we wszystkich sytuacjach i zastosowaniach. Zegarek zapewnia, że ​​nie zapomnisz o ważnych spotkaniach, ponieważ Twój kalendarz i informacje kontaktowe są zawsze dla Ciebie dostępne. Ułatw sobie codzienne życie i kupużywany smartwatch w niskiej cenie już teraz.

| Watch Series 5 Titanium Cellular | Watch Series 5 Steel Cellular | Watch Series 5 Aluminum Cellular |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Kolor

Pasek:

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!