Apple Watch 2 Standard 42mm

Silver / White Sport Band

Stan
4.0 /5.0

Niestety, ten produkt został już sprzedany. Sprawdź nasze inne produkty.

Opis produktu

Apple Watch Seri 2 42mm. Stan urządzenia "Bardzo dobry". Brak jakichkolwiek rys czy przebarwień na wyświetlaczu. Pasek pozostaje bez wad. Jest czysty, bez uszkodzeń ze stabilnym zapięciem. Do urządzenia zasilacz oraz oryginalne opakowanie. 6 miesięcy gwarancji!

Pełna specyfikacja

Case: 42mm
Kolor: Silver
Pasek: White Sport Band
System operacyjny: watch OS 4
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P03L19
MPN: MNPP2MP/A
Akcesoria
  • Zasilacz
  • Pasek:

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają nasi serwisanci. Dlatego dostaniesz 6 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Dodatkowe informacje

  • Drobne rysy na ekranie

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

img img img

Sprzedaj nam swoje stare urządzenia Apple!

Szukasz sposobu na sfinansowanie swojego następnego urządzenia Apple lub po prostu chcesz zamienić niepotrzebne urządzenia w gotówkę? Odpowiedz tylko na kilka pytań, a my przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę!

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!