Apple Watch 2 Standard 42mm

Silver / White Sport Band

4.0 /5.0

Niestety, ten produkt został już sprzedany. Sprawdź nasze inne produkty.

Opis produktu

Apple Watch Seri 2 42mm. Stan urządzenia "Bardzo dobry". Brak jakichkolwiek rys czy przebarwień na wyświetlaczu. Pasek pozostaje bez wad. Jest czysty, bez uszkodzeń ze stabilnym zapięciem. Do urządzenia zasilacz oraz oryginalne opakowanie. 6 miesięcy gwarancji!

Pełna specyfikacja

Case: 42mm
Kolor: Silver
Pasek: White Sport Band
System operacyjny: watch OS 4
Wiek: 12 miesięcy
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P03L19
Akcesoria
  • Zasilacz
  • Pasek:

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają autoryzowani serwisanci firmy Apple. Dlatego dostaniesz 6 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej o naszych gwarancjach tutaj. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Dodatkowe informacje

  • Drobne rysy na ekranie

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!