img

Przykro nam, ale przedmiotu nie ma na stanie.

Możesz wybrać inny produkt z naszego Webshop-u

img

iPhone 14 Pro

1TB / Silver / Zadowalający

iPhone 14 Pro

1TB / Silver / Zadowalający

Kolor

Pamięć wewnętrzna

128GB
+ 3 669 zł

256GB
+ 4 039 zł

512GB

1TB

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłka neutralna dla klimatu

Darmowe zwroty
Darmowe zwroty
12 miesięcy gwarancji
12 miesięcy gwarancji

Przykro nam, ale przedmiotu nie ma na stanie.

Opis produktu

Najbardziej zaawansowany i super szybki chip A16 Bionic. 6,1-cala ekran Super Retina XDR OLED wyposażony w jeszcze ostrzejsze detale i 2x jaśniejszy oraz łączność 5G. Aparat główny 48 Mpix i przedni aparat TrueDepth gwarantują obraz na profesjonalnym poziomie. Ceramic Shield sprawia, że urządzenie jest bardzo wytrzymałe. Zawsze włączony wyświetlacz z TrueTone, który dostosowuje jasność wyświetlacza do odpowiedniego poziomu w zależności od jasności otoczenia .Ponadto Dynamic Island wprowadza powiadomienia i funkcje w nowy sposób.

Pełna specyfikacja

Kolor: Silver
Pamięć: 1TB
MPN: iPhone15,2
Akcesoria
  • Zasilacz i przewód

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają nasi serwisanci. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Stan

Zadowalający: produkt z widocznymi śladami użytkowania, jak np. rysy lub wgniecenie / wgniecenia. Sprzęt sprawdzony, bez blokad i w pełni sprawny.

Metoda wysyłki

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego. Korzystamy z usług DHL, a szacowany czas dostawy wynosi 1-3 dni roboczych. Otrzymasz numer wysyłki, aby śledzić swoje zamówienie. Jako konsument masz prawo do anulowania zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Co mówią nasi klienci

Skok ozonowy

Przyjazny dla środowiska - Oszczędza do x emisji CO2.