MacBook Pro 16" - refabrykowany (refurbished)

MacBook Pro 16″ to najpotężniejszy MacBook Pro w historii. Komputer jest bardzo szybki i wydajny, a zastosowana w nim technologia okazała się bezprecedensowa. 

MacBook Pro 16″ posiada turbo sprawne i szybkie czipy, których rewolucyjna jakość może stać się udziałem każdego, bez względu na to, w jakiej branży pracuje czy tworzy. Kup i sam się przekonaj. 

Praca na maxa z MacBook Pro 16″ 

Firma Apple wzniosła się po raz kolejny na zupełnie nowy poziom i powołała do życia prawdziwą bestię. MacBook Pro 16″ jest szybki jak strzała i mocny jak stuletni dąb. Nic go nie złamie i nie spowoduje spadku formy. To on narzuca tempo. 

W przypadku MacBooka Pro 16″ możesz też rozważyć zakup sprzętu używanego. To świetna jakość w atrakcyjnej cenie, a w dodatku nieoceniony zysk dla środowiska. Urządzenie refurbished przechodzi dokładny proces odnowy – jest całkowicie sprawne technicznie i często jest też objęte nową gwarancją. 

MacBook Pro 16″ refurbished jest jak nowy 

W sprzęcie w wersji refurbished przywrócone są ustawienia fabryczne i każdy jego nabywca może je sobie zdefiniować na nowo. Zakup MacBooka Pro 16″ w takiej wersji jest z pewnością świetną alternatywą dla osób oszczędnych albo tych szczególnie dbających o środowisko naturalne. 

MacBook Pro 16″ – praca na Twoich warunkach 

16-calowy laptop MacBook Pro nie jest tani, bo oferuje użytkownikowi niemal nieograniczone możliwości. Model ten gwarantuje brawurową wydajność, szybkość pracy i łatwą, intuicyjną nawigację. Na takim sprzęcie przyjemnie się pracuje, surfuje po internecie, doskonale ogląda filmy, a nawet gra w gry komputerowe. 

MacBook Pro 16″ dużo od siebie wymaga 

Zwykło się uważać, że MacBook Pro 16″ jest sprzętem dla prawdziwych profesjonalistów. To właśnie pracownie architektoniczne, a także studia nagraniowe, montażowe, filmowe i graficzne jako pierwsze rozważą zakup tego najnowocześniejszego z nowoczesnych rozwiązań modułowych. Wielość możliwych połączeń i zastosowań jest na pewno jego wielką zaletą. 

MacBook Pro 16″ przyjazny dla środowiska 

Nowy MacBook Pro 16″ to produkt przyjazny dla środowiska. Tworząc laptop nowej generacji, projektanci Apple nie zapomnieli o przyszłości naszej planety. Aluminiowa obudowa pochodzi w 100 proc. z recyklingu, a komputer jest wysoce energooszczędny, ponieważ jego komponenty współpracują z systemem operacyjnym w celu oszczędzania energii. 

| MacBook Pro 16" M3 2023 | MacBook Pro 16" M1 2021 | MacBook Pro 16" Touch Bar Late 2019 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

Kolor

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!