MacBook Pro 15" - refabrykowany (refurbished)

Doskonała jakość i niepowtarzalny design – taki właśnie jest MacBook Pro 15″. W nowszych modelach laptopa użytkownicy mogą się cieszyć wyjątkową funkcją Touch Bar. 

Najwyższej klasy matryca IPS, sztywna i odporna, a jednocześnie elegancka, aluminiowa obudowa, plus trzy procesory do wyboru – to kolejne zalety tego urządzenia. Jeśli zatem cenisz sobie pracę na profesjonalnym, wydajnym i lekkim sprzęcie, to kup MacBook’a Pro 15″ już dziś. 

Pracuj na własnych warunkach z MacBook Pro 15″ 

MacBook Pro 15″ umożliwia Ci bezstresową pracę na własnych warunkach. Możesz z niego korzystać zarówno przy biurku, jak i w trasie, a wydajna bateria pozwala na korzystanie ze sprzętu dłużej, niż w laptopach konkurencji. Apple gwarantuje 1000 cykli pełnego ładowania oraz rozładowania baterii. 

MacBook’a Pro 15″ można także używać wraz z iPhonem i iPadem. Kompatybilność rozwiązań i udogodnień jest zresztą cechą wszystkich produktów marki Apple. I nie jest istotne, czy zdecydujemy się na zakup nowego, czy używanego, ale odnowionego sprzętu, któremu przywrócone zostały funkcje fabryczne. 

MacBook Pro 15″ refurbished – wysoka jakość użytkowania 

Egzemplarze MacBook’a z kategorii refurbished swoją jakością w niczym nie odbiegają od produktów nowych. Sprzęt tego typu posiada te same parametry, funkcje i odnowioną często obudowę. W laptopach wymieniana jest także bateria, jeśli nie spełnia testów wydajnościowych. Zakup takiego sprzętu jest zatem doskonałą inwestycją. 

Gwarancja bezpieczeństwa z MacBook Pro 15″ 

Komputer nie jest tani, ale za to niezawodny. Całkowicie rewolucjonizuje on podejście do spersonalizowanego sprzętu elektronicznego. Jest uszyty jak najlepszy garnitur, czyli zawsze na miarę Twoich aktualnych potrzeb i możliwości. Taka marka jest gwarancją długowieczności, a co więcej, także budowanej latami, obopólnej lojalności. 

MacBook Pro 15″ – przyjazny dla środowiska naturalnego 

Konstrukcja nowego MacBooka uwzględnia także nowoczesne rozwiązania, które zmniejszają jego wpływ na środowisko naturalne. Obudowa z aluminium spełnia wszelkie wymagania dotyczące recyklingu, które rynek stawia markom. Ekran pracuje za pomocą diod, które nie zawierają rtęci, a jego szyba nie zawiera arsenu. 

MacBook Pro 15″ nigdy Cię nie zawiedzie 

Laptop MacBook Pro 15″ sprawdza się przede wszystkim w środowisku biznesowym, ale cenią go sobie także zapaleni gracze. Ponad wszystko jest to natomiast sprzęt dla osób wymagających, które nie idą na kompromis z jakością. A laptop nie zawodzi, nawet tychże wysokich wymagań. 

| MacBook Pro 15" Touch Bar Mid 2019 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

Kolor

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!