MacBook Pro 14" - refabrykowany (refurbished)

Najnowszy MacBook Pro 14″ to najpotężniejszy laptop w historii marki. To również sprzęt, który łączy ponadprzeciętną wydajność z lekkością i mobilnością. 

MacBook Pro 14″ to laptop wyposażony w autorski, piorunująco szybki procesor Apple M1 lub Apple M1 Max. To pierwsze układy opracowane specjalnie do najwyższych wymagań względem mocy obliczeniowej. Kup MacBook Pro 14″, by otrzymać sprzęt, który spełni wszystkie Twoje potrzeby. 

MacBook Pro 14″ – nowy czy używany? 

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że najnowszy MacBook Pro 14″ to sprzęt o ponadprzeciętnych możliwościach. To laptop wyposażony w znakomity wyświetlacz Liquid Retina XDR o wysokiej rozdzielczości i szerokiej palecie barw, a także w wysokiej jakości kamerę i system audio. To doskonałe narzędzie do pracy. 

Jeżeli uznasz, że nowy MacBook Pro 14″, prosto ze sklepu, jest dla Ciebie zbyt drogi, rozważ zakup modelu używanego. Wówczas zyskujesz przede wszystkim niższą cenę, ale nie poświęcasz wiele, jeżeli chodzi o funkcjonalność samego urządzenia. Laptopy marki Apple od lat cieszą się znakomitą opinią. 

Używany MacBook Pro 14″ – to się opłaca 

Tak zwane laptopy „refurbished” to wciąż ta sama jakość, ale w znakomitej cenie. Bo choć sprzęt tego typu był już wcześniej przez kogoś używany, to fachowcy Apple przywracają mu ustawienia fabryczne. Odpowiednio zmodernizowane urządzenie można z łatwością dostosować do własnych potrzeb. 

MacBook Pro 14″ – cena ma znaczenie 

Nie ma wątpliwości, że w Polsce wielu klientów patrzy na konkretny produkt przez pryzmat własnych możliwości finansowych. Tani MacBook Pro 14″ brzmi jak oksymoron, ale to możliwe. Szczególnie gdy zdecydujesz się na model używany, ale o sprawdzonej kondycji i przywróconej sprawności. 

Używany MacBook Pro 14″ to wciąż klasa premium 

Kup używanego laptopa Apple, a dzięki temu otrzymasz sprzęt o bezkompromisowych możliwościach, za cenę niższą, niż w przypadku wybrania sprzętu fabrycznie nowego. Szeroka oferta rynkowa używanych MacBooków Pro z drugiej ręki pozwala łatwo znaleźć konfigurację spełniającą Twoje potrzeby, bez kompromisów w kwestii wydajności i estetyki. 

Używane MacBooki Pro — szeroki wybór konfiguracji 

Wybór używanego MacBooka Pro 14″ jako narzędzia pracy to bardzo rozsądna decyzja. Masz możliwość wyboru nie tylko konkretnej konfiguracji i mocy obliczeniowej, ale także estetyki, wykończenia itp. To Ty decydujesz, czy wybrać np. wersję srebrną, czy szarą, z 16-rdzeniowym, czy 32-rdzeniowym układem graficznym. 

| MacBook Pro 14" M3 2023 | MacBook Pro 14" M2 2023 | MacBook Pro 14" M1 2021 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

Kolor

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!