MacBook Pro 13" - refabrykowany (refurbished)

MacBook Pro 13″ jest nowym komputerem, którego projekt powstał po to, aby spełnić potrzeby nowoczesnego klienta. Jest produktem na miarę swoich czasów. 

Kup ten znakomity model marki Apple, a nie będziesz żałował ani przez chwilę. Możesz obcować z nim na co dzień i w każdym momencie, ponieważ zawsze gotowy jest do działania. Potrafi więcej niż kiedykolwiek. 

MacBook Pro 13″ jest z Tobą gdziekolwiek jesteś 

To laptop najwyższej klasy, który nigdy nie pozwoli sobie na to, by Cię zawieść. Bateria MacBook Pro 13″ jest skonstruowana w taki sposób, że bez problemów umożliwia pracę urządzenia przez minimum 10 godzin. Jest to bardzo kuszący parametr w tego typu niewielkiej obudowie. 

Długi czas pracy na jednym ładowaniu to zresztą zaleta każdego MacBook’a, zarówno nowego, jak i używanego. Brak potrzeby ciągłego wpinania urządzenia do kontaktu jest cechą urządzeń Apple, której nie sprostała jeszcze żadna konkurencyjna firma. To właśnie dlatego MacBooki są tak cenione przez profesjonalistów. 

Delikatny i mocny zarazem – taki jest MacBook Pro 13″ 

MacBook Pro jest klasyczny, ale jednocześnie bardzo nowoczesny. Ma delikatny wygląd, choć jego wnętrze odznacza się wyjątkowo mocną zawartością. Urządzenie w stanie refurbished może pracować tak długo i wydajnie, jak tylko jest to możliwe. Jest po to, aby służyć człowiekowi najlepiej, jak potrafi. 

MacBook Pro 13″ ma klasę 

Specyficzny wdzięk i ponadczasowy styl MacBooka Pro 13″ naprawdę imponują i działają na wyobraźnię. W najnowszym projekcie kultowej marki Apple zakochały się już miliony użytkowników, bo chociaż nie jest to tani sprzęt, to rankingi sprzedaży pokazują coraz to wyższe i wyższe wyniki. 

MacBook Pro 13″ to modny gadżet 

Jeśli jesteś aktywnie pracującym profesjonalistą, to na pewno nowy model komputera MacBook Pro skusi Cię nie tylko swoim wyglądem, ale także zawartością. Jest to urządzenie, które będzie z Tobą na dobre i na złe i w razie potrzeby poda Ci pomocną dłoń. 

Gdziekolwiek jesteś, MacBook Pro będzie przy Tobie 

To nie jest zwykła obietnica, to po prostu rzeczywistość. Warto, żebyś i Ty osobiście doświadczył wielu rozwiniętych funkcji urządzenia od Apple. Nieważne, czy będziesz na nim pracował, czy zabierzesz go ze sobą w celach rozrywkowych – zawsze będziesz zadowolony z bliskiej obecności MacBooka Pro. 

| MacBook Pro 13" M1 2020 | MacBook Pro 13" 4TBT Mid 2020 | MacBook Pro 13" 4TBT Mid 2019 | MacBook Pro 13" 2TBT Mid 2019 |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Procesor

RAM

Pamięć

Rocznik

Kolor

System operacyjny

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!