Zimowa wyprzedaż!! Nowe promocje na cały asortyment

MacBook Air 11″

1,4 GHz Intel Core i5 / 4GB 1600 MHz / 128 GB SSD

4.0 /5.0

1 849 zł

VAT 0%   Wysyłka 0,00 zł

Opis produktu

MacBook Air 11" z panoramicznym wyświetlaczem TFT. Mocny procesor Intel Core i lepsza technologia baterii zapewniają doskonałą wydajność. Urządzenie w pełni przetestowane przez autoryzowanego dostawcę usług Apple! Górna i dolna klapa oklejona SKINem. Z lewej i prawej strony delikatne uszczerbienia klapy matrycy. Delikatne prześwietlenia na matrycy, widoczne na białym tle. Na matrycy przetarcie warstwy antyrefleksyjnej.W zestawie brak ładowarki. Model Early 2014.

Pełna specyfikacja

Procesor: 1,4 GHz Intel Core i5
Pamięć: 4GB 1600 MHz
Karta Graficzna: Intel HD Graphics 5000 1536 MB
Rozdzielczość: 1440 x 900
Dysk twardy: 128 GB SSD
Cykle baterii: 511
System operacyjny: 10.13
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P80L75

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają nasi serwisanci. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!