iPad - refabrykowany (refurbished)

iPad zrewolucjonizował sposób, w jaki korzystamy z internetu. Odpowiedniej wielkości ekran pozwala nam na korzystanie z kilku aplikacji jednocześnie, co stanowi ogromne udogodnienie w porównaniu do innych urządzeń.

Nawigacja oparta o gesty umożliwia swobodne poruszanie się pomiędzy aplikacjami i kontrolowanie wszystkich otwartych okien. Jeśli zatem cenisz sobie wysoki komfort użytkowania tabletów, to już dziś kup iPad od Apple.

iPad doda Ci skrzydeł

Największymi atutami tego urządzenia są osiągi, wysoka wydajność, nieziemskie przyśpieszenie i jakość obrazu, które oferują niezapomniane wrażenia i wspaniałe efekty. iPad jest przenośny – swobodnie mieści się w każdej torebce lub plecaku. Bateria trzyma cały dzień, dzięki czemu można się nim cieszyć bez zakłóceń.

Premiera każdego nowego tabletu Apple to prawdziwe święto dla użytkowników i miłośników marki. Nie zmienia to jednak faktu, że warto też czasem sięgnąć po używanego iPada. Sprzęt Apple słynie z trwałości, a zatem każde urządzenie w wersji refurbished oferuje doskonałą jakość w znacznie niższej cenie.

Kup używany iPad i dołóż swoją cegiełkę do ochrony środowiska

Kupno używanego sprzętu wpisuje się w najnowsze trendy w zakresie ochrony środowiska, które nakazują wprowadzać używane sprzęty ponownie do obiegu, zamiast je wyrzucać. Każdy zatem iPad w wersji refurbished, który dostaje drugie życie, to zysk dla planety. I rzecz jasna zysk dla portfela kolejnego użytkownika.

iPad umie zrobić wszystko

Pierwszy model urządzenia zaprojektowany przez firmę Apple ukazał się w kwietniu 2010 roku. W ciągu 80 dni sprzedano trzy miliony egzemplarzy. To ogromny sukces marki i tego produktu, który, choć nie jest tani, wciąż cieszy się niesłabnącą popularnością wśród wiernych fanów.

iPad świeci najjaśniej

Jego wyświetlacz imponuje bogactwem realistycznych detali. Wysoki kontrast sprawia, że przeglądanie i edytowanie zdjęć oraz wideo jest wielką przyjemnością i, co za tym idzie, ulgą dla oczu. Zaskakująca liczba nitów jasności oraz szeroka gama kolorów sprawia, że urządzenie to nie ma sobie równych.

iPad olśniewa jasnością ekranu

Zawarte w nim, niestandardowe rozwiązania i najnowsze technologie, są zamknięte w obudowie przypominającej kształtem rozmiar zwykłej książki. Nowe funkcje pozwalają na pozostawanie w kontakcie ze światem przez cały aktywny dzień. Z kolei profesjonalny aparat umożliwia kręcenie najlepszych filmów i wykonanie wysokiej jakości zdjęć.

| iPad 10 Wi-Fi + Cellular | iPad 10 Wi-Fi | iPad 9 Wi-Fi + Cellular | iPad 8 Wi-Fi |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Pamięć

Kolor

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!