iPad Pro 12.9″ Wi-Fi (2nd gen)

256GB / Space Gray

4.0 /5.0

Niestety, ten produkt został już sprzedany. Sprawdź nasze inne produkty.

Opis produktu

Apple iPad Pro z dużym ekranem o przekątnej 12,9 cala i wydajnym procesorem A10X iPad zawsze był najlepszym sposobem na skorzystanie z wielu zalet Multi-Touch. Odnowiony ekran Retina na iPadzie Pro zapewnia jeszcze lepsze użytkowanie. W pełni przetestowane przez autoryzowanego technika Apple.

Pełna specyfikacja

Kolor: Space Gray
Pamięć: 256GB
System operacyjny: iPad OS
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P95L25
Akcesoria
  • Zasilacz i przewód

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają nasi serwisanci. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Dodatkowe informacje

  • Rysy na ekranie

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!