iPad Pro - refabrykowany (refurbished)

iPad Pro jest rozbudowanym modelem marki Apple stworzonym dla najbardziej wymagających klientów. Jego funkcje zadowolą każdego — artystę, gracza, fotografa i wielu innych klientów. 

iPad Pro posiada wszystko, co możemy sobie wyobrazić. Apple należy do czołowej ligi w branży. Wersja Pro, stworzona dla najbardziej wymagających, zachwyca parametrami technicznymi, potwierdzając swoją opinię. Kup teraz, by szybko cieszyć się jego możliwościami! 

iPad Pro – najlepszy model na rynku 

Model Pro jest czołowym produktem marki Apple. Firma założona przez Steve’a Jobsa, wizjonera w dziedzinie nowoczesnej, mobilnej technologii funkcjonalnej, przy tworzeniu swoich produktów stawia przede wszystkim na najlepszą jakość i doświadczenie swoich klientów. iPad Pro jest szczytowym osiągnięciem firmy w zakresie mobilnych urządzeń. 

iPad Pro to najwyższa półka wśród urządzeń mobilnych. Urządzenia marki iPad cieszą się znaczącym gronem fanów na całym świecie i jest to uzasadnione ich jakością. Potrzebujesz urządzenia używanego do tworzenia sztuki, zabawy, a może tworzenia profesjonalnych fotografii? Model ten spełni wszystkie te wymogi. 

iPad Pro – najlepszy przyjaciel artysty 

Refurbished model iPad’a ma wszystko, co potrzebne zarówno doświadczonemu, jak i początkującemu artyście. Popularne i lubiane aplikacje, takie jak Adobe Photoshop czy Apple Pencil, służące do notowania lub malowania, zamienia urządzenie w zaawansowane urządzenie graficzne. Niesamowita jakość ekranu zadowoli nawet najbardziej wymagających kreatorów sztuki. 

iPad Pro – ulubione narzędzie graczy i streamerów 

Model Pro, będący pozornie wymagającym zakupem dla portfela, w rzeczywistości jest tani cenowo, jest to całkowicie uzasadnione, zwracając uwagę na ogrom funkcji i jakość zawartych w tym modelu. Kolejną funkcją zwracającą uwagę jest dostęp do ogromnej bazy gier, pozwalającej zadowolić nawet najbardziej wybrednego gracza. 

iPad Pro – nauka dla dziecka i nie tylko 

Model iPad Pro, poza funkcjami artystycznymi i rozrywkowymi, pełni też funkcję edukacyjną. App Store oferuje ogromny wybór aplikacji edukacyjnych dla dzieci, aby zdobywać wiedzę poza szkołą. A ponieważ dzieci chętnie uczą się przez zabawę, iPad Pro sprawi, że nauka stanie się przyjemnością! 

iPad Pro – Twoja najlepsza platforma multimedialna 

Model Pro spełni się też jako świetny nośnik odtwarzania muzyki, oglądania oraz edycji filmów, strumieniowania swoich ulubionych seriali, a nawet nauki programowania! Urządzenie, dzięki swojej uniwersalności, jest świetnym nabytkiem dla każdego. Dodatkowo każdy zakup daje gratisowo kilkumiesięczny dostęp do Apple TV+. 

| iPad Pro 12.9" Wi-Fi + Cellular M1 (5th Gen) | iPad Pro 12.9" Wi-Fi M1 (5th Gen) | iPad Pro 12.9" Wi-Fi + Cellular (4th Gen) | iPad Pro 11" Wi-Fi + Cellular M1 (3rd Gen) |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Pamięć

Kolor

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!