iPad Mini - refabrykowany (refurbished)

iPad mini to niepozorny wygląd, ale maksimum możliwości. Lekkość urządzenia połączona z wysoką wydajnością i funkcjonalnością spełni oczekiwania najbardziej wybrednych użytkowników i dotychczasowych fanów marki Apple. 

Ekran iPad mini jest bezsprzecznie najmocniejszą stroną tego urządzenia. To czyni go godnym zastępstwem albo raczej godnym następcą większych poprzedników z tzw. stajni Apple. Kup iPad mini i sam się przekonaj. 

iPad mini zapewni Ci maksimum wrażeń 

Powstał, aby zachwycać każdym detalem. Jego ekran sięga prawie po same krawędzie specjalnie zaprojektowanej obudowy. Dodatkowo wyposażony jest w delikatne, wąskie obramowanie i subtelnie zaokrąglone narożniki. iPad mini zaskakuje poręcznym designem i uniwersalną elegancją, a jego format zdaje się eliminować wszelkie ograniczenia mniejszych urządzeń. 

iPad mini zachwyca każdym detalem, a do tego urządzenie dostępne jest w kilku różnych kolorach. W przypadku używanego iPada mini, tzw. refurbished, jest to najczęściej kolor srebrny, ponieważ to właśnie ta klasyczna barwa cieszy się największą popularnością wśród miłośników sprzętu z kuźni Apple. 

iPad mini ma moc, która dorównuje jego mobilności 

Grafika nowego iPad mini jest szybsza niż w poprzednich modelach o prawie 80 proc. Jest to niezwykłe osiągnięcie, które sprawi, że chętnie sięgną po niego osoby kreatywne i chcące kreować. Odnowione urządzenia z półki refurbished działają jak nowe, choć kosztują znacznie mniej. 

iPad mini nie zwleka 

Nie jest tani, ale nie może być. Najwyższa jakość ma bowiem swoją cenę. W kategorii produktów z tej dziedziny to urządzenie o możliwie najwyższej jakości, które bije na głowę całą niemalże konkurencję. Osiągi, wydajność, design i funkcjonalność nie mają sobie równych. 

iPad mini to klasa sama w sobie 

Jest zawsze gotowy na nowe zadanie i świeży projekt. Kiedy on czeka w pełni gotowości, Ty możesz się zrelaksować i puścić wodze fantazji. iPad mini ma baterię wystarczającą na cały niemalże dzień, więc swobodnie daj sobie czas na próby i doświadczenia. 

Niewielki format – wielkie możliwości iPad Mini 

Używając iPada Mini, wszystko wydaje się prostsze – szybsze, bardziej intuicyjne, a do tego bezpieczne. Twórz projekty, słuchaj muzyki, obrabiaj zdjęcia, sprawdzaj informacje, oglądaj filmy, a nawet graj w gry na tym poręcznym, ale wydajnym urządzeniu od Apple. Nie ograniczaj się – pracuj na wielu apkach jednocześnie. 

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Wyprzedane
Wyprzedane

Oops...

Przykro nam, ale chwilowo nie posiadamy w ofercie produktu spełniającego Twoje kryteria. Zapisz się do naszego formularza powiadomień, aby jako pierwszy dostać informację o nowo opublikowanych produktach w sklepie!

Sprzedaj nam swoje urządzenia Apple!

Sprzedaż i wymiana używanych produktów Apple - sprawdź ofertę mResell.pl

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!