iPad Air - refabrykowany (refurbished)

Lekki, kolorowy, gotowy na wszystko. Niezastąpiony towarzysz podróży do krainy kreatywności. Tworzenie nigdy nie było łatwiejsze, bo z iPad Air już jesteś artystą. 

Kup dostęp do przepastnej skarbnicy kolorów, dźwięków i inspiracji. Nowoczesny design, zaawansowana technologia, nieodparty urok intuicyjnych rozwiązań firmy Apple sprawi, że staniesz się prawdziwym wyznawcą produktów tej i innych serii. 

iPad Air – funkcjonalny, nowoczesny, wydajny, estetyczny 

Wszystko, co na nim czytasz, oglądasz i tworzysz, potrafi wciągnąć bez reszty. Tablet iPad Air to zatem niebezpiecznie doskonały produkt. Firma Apple opracowała całą gamę ulepszonych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań i użyła ich w tym jednym, niewielkim i doskonale dopasowanym urządzeniu. 

Zamiast używanego do tej pory wyświetlacza, firma Apple zaproponowała unikalne podejście i wyposażyła iPad Air w wyświetlacz prawie 11-calowy z zaawansowanymi technologiami, szeroką gamą kolorów i antyodblaskową powłoką. Specjalny czytnik do odblokowania urządzenia umożliwia bezpieczne logowanie się do aplikacji i dokonywanie transakcji płatniczych. 

iPad Air w wersji odnowionej 

Tablet iPad Air dostępny jest także w wersji refurbished, czyli używanej, ale z przywróconymi ustawieniami fabrycznymi. To dobra inwestycja dla każdego, kto chce się cieszyć wysokiej klasy sprzętem w dobrej cenie. Kupno odnowionego urządzenia to także rozwiązanie bardzo ekologiczne, wpisujące się w najnowsze trendy. 

iPad Air działa jak magnes i nigdy się nie nudzi 

Produkt ten jest propozycją dla każdego, niezależnie od tego, czym się na co dzień zajmuje. Ilość nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w tym urządzeniu czyni go konkurencyjnym i na pewno w tym kontekście cena jest wypadkową jakości. iPad nie jest tani, ale jest genialny! 

iPad Air – bo każdy artysta chce pozostać sobą 

W celu kontaktu z bliskimi, a także do uwieczniania myśli, widoków, wrażeń i momentów. iPad Air to najlepszy towarzysz, który pozwala na poszukiwanie inspiracji, zdobywanie wiedzy i nowych wrażeń. Swoboda bycia to swoboda tworzenia. Nieustający strumień doświadczeń jest na wyciągnięcie ręki. Bądź uczestnikiem tej przygody! 

Magiczny ołówek doda Ci skrzydeł 

iPad Air to Twoje centrum zarządzania światem. Nigdy nie byłeś bliżej, a jednocześnie w bezpiecznej i całkowicie prywatnej odległości, przestrzeni własnego umysłu. Jesteś dostępny i niedostępny jednocześnie. Dzielisz się sobą tylko wtedy, kiedy chcesz. Świat stał się dostępny na wyciągnięcie ręki. 

| iPad Air 5 Wi-Fi M1 | iPad Air 4 Wi-Fi + Cellular | iPad Air 4 Wi-Fi |

Czytaj dalej...

Pokaż mniej

Cena

PLN
-
PLN

Stan

Podatek

Pamięć

Kolor

Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!
Jeśli nie możesz znaleźć poszukiwanego produktu, skorzystaj z naszego narzędzia do powiadamiania! Jak tylko otrzymamy produkt spełniający twoje kryteria, skontaktujemy się z Tobą!