Watch 2 Sport 42mm

4.0 /5.0

Niestety, ten produkt został już sprzedany. Sprawdź nasze inne produkty.

Opis produktu

Dawno niewidziany u nas Apple Watch w kolaboracji z Nike+! Stan wizualny "Dobry"! Na wyświetlaczu przy rogach możemy znaleźć delikatne ryski, które nie mają wpływu na funkcjonalność urządzenia. Technicznie urządzenie jest bez jakichkolwiek wad. W zestawie oryginalne opakowanie, kostka oraz kabel USB do ładowania. Na urządzenie dajemy 6 miesięcy gwarancji! Dodatkowo Gwarancja Apple jest jeszcze aktualna do 9.10.2018 !

Pełna specyfikacja

System operacyjny: 4.0
Wiek: 6 miesięcy
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P30L17

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają autoryzowani serwisanci firmy Apple. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!