Mac Pro G5

2.3 GHz PowerPC G5 / 2GB DDR2 / 160GB

3.0 /5.0

659 zł  739 zł  -10.83%

VAT 0%   Wysyłka 0,00 zł

Opis produktu

W naszej firmie żadnego sprzętu nie zostawiamy bez opieki, nawet takie staruszki! Dla niektórych może mieć nawet jeszcze wartość sentymentalną i kolekcjonerską. W pełni sprawny model G5! Wizualnie pozostawia wiele do zarzutów niestety, tak jak możemy to zauważyć na zdjęciach. Jednak nie zmienia to faktu, że jest w pełni sprawny i można go od razu uruchomić i używać. Na takie cacko dajemy jeszcze 6 miesięcy gwarancji!

Pełna specyfikacja

Procesor: 2.3 GHz PowerPC G5
Pamięć: 2GB DDR2
Dysk twardy: 160GB
System operacyjny: 10.5
Wiek: 150 miesięcy
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P03L12

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają autoryzowani serwisanci firmy Apple. Dlatego dostaniesz 6 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej o naszych gwarancjach tutaj. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Wada kosmetyczna: produkt z defektem kosmetycznym ma zazwyczaj rysy lub wgniecenie / wgniecenia. Gdy produkt ma wadę, zawsze będą dostarczane informacje wraz ze zdjęciem. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple.

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!