12 miesięcy gwarancji - Darmowe zwroty

12 miesięcy gwarancji

12 miesięcy gwarancji

Darmowa wysyłka neutralna dla klimatu

Darmowa wysyłka neutralna dla klimatu

Darmowe zwroty

Darmowe zwroty

Mac Pro – Apple Afterburner

Intel 8-Core Xeon W 3.5 GHz / 32 GB RAM / 1 TB SSD / Late 2019

Stan
5.0 /5.0
question  mark icon

27 099 zł  27 489 zł 

VAT 0% question  mark icon   Wysyłka 0,00 zł

Lepsze niż nowe

Nasze odnowione produkty są jak nowe, ale tańsze. Sprawdzamy i dostrajamy wszystkie nasze urządzenia, aby się upewnić, że są w idealnym stanie technicznym. Kupując to urządzenie, oszczędzasz 1000 kg CO2E, co równa się emisji 3949 km podróży samochodem

12 miesięcy gwarancji

Wszystkie nasze urządzenia są w pełni sprawdzone, odnowione i posiadają 12-miesięczną gwarancję. W przypadku nieoczekiwanej usterki zapewnimy Ci ochronę.

Darmowa wysyłka neutralna dla klimatu

Darmowa dostawa dla każdego zamówienia i wszystkie przesyłki są przyjazne dla środowiska. Możliwość dostawy do domu lub do punktu odbioru.

Darmowe zwroty

Jeśli sprzętu nie polubisz, możesz go zwrócić bez dodatkowych kosztów. 14-dniowy bezpłatny zwrot dla każdego zamówienia.

Dostawa w ciągu 1-3 dni. question  mark icon

Opis produktu

Apple Mac Pro jest przeznaczony dla profesjonalistów wymagających najlepszego i najszybszego sprzętu. Aluminiowa obudowa na górze ramy ze stali nierdzewnej łatwo się zdejmuje, umożliwiając szybki dostęp do dostosowywania komponentów. Urządzenie jest w pełni przetestowane przez autoryzowanego technika Apple!

Pełna specyfikacja

Procesor: Intel 8-Core Xeon W 3.5 GHz
Pamięć: 32 GB
Karta Graficzna: Radeon Pro 580X (8GB)
Dysk twardy: 1 TB SSD
System operacyjny: Latest OS
Model: Late 2019
Numer katalogowy: 2F94I909
MPN: MacPro7,1
Akcesoria
  • Zawiera klawiaturę Apple, mysz Apple i przewód zasilający

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają nasi serwisanci. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan bardzo dobry: stan tego produktu można porównać do zupełnie nowego produktu. Produkt nie posiada żadnych wad. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple.

Dodatkowe informacje

  • Apple Afterburner card

Metoda wysyłki

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego. Korzystamy z usług DHL, a szacowany czas dostawy wynosi 1-3 dni roboczych. Otrzymasz numer wysyłki, aby śledzić swoje zamówienie. Jako konsument masz prawo do anulowania zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

img img img

Sprzedaj nam swoje stare urządzenia Apple!

Szukasz sposobu na sfinansowanie swojego następnego urządzenia Apple lub po prostu chcesz zamienić niepotrzebne urządzenia w gotówkę? Odpowiedz tylko na kilka pytań, a my przedstawimy Ci konkurencyjną ofertę!

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!