MacBook Air 13″

1,3 GHz Intel Core i5 / 4 GB / 120 GB SSD

4.0 /5.0

Niestety, ten produkt został już sprzedany. Sprawdź nasze inne produkty.

Opis produktu

MacBook Air 13 " z panoramicznym wyświetlaczem TFT. Superszybka architektura flash i procesor Intel Core zapewniają płynne działanie użytkownika. Urządzenie jest w pełni przetestowane przez autoryzowany dostawca usług Apple! Minimalne ryski na dolnej klapie. Nie działa czujnik jasności (ekran możemy regulować jedynie w sposób manualny). Podłączenie nowego aparatu nie przynosi rezultatu. Model Mid 2013.

Pełna specyfikacja

Procesor: 1,3 GHz Intel Core i5
Pamięć: 4 GB
Karta Graficzna: Intel HD 5000 1536 MB
Rozdzielczość: 1440 x 900
Dysk twardy: 120 GB SSD
Cykle baterii: 532
System operacyjny: 10.11
Wiek: 65 miesięcy
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 5P80L15

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają autoryzowani serwisanci firmy Apple. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej o naszych gwarancjach tutaj. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Metoda wysyłki

Ten produkt wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego. Wysyłamy go kurierem DHL, co oznacza, że otrzymujesz numer śledzenia i możesz go pobrać natychmiast po przybyciu do domu. Dla klientów korporacyjnych dostaniesz dostawę do swojego biura. Jako konsument masz prawo anulować zakup bez konkretnego powodu w ciągu 14 dni od otrzymania towaru.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!