iPhone 6S Plus

128GB / Space Gray

1 149 zł

VAT 0%   Wysyłka 0,00 zł

Opis produktu

Apple iPhone 6S Plus z genialną technologią. Touch ID, 5,5-calowy wyświetlacz Retina HD z funkcją 3D Touch, kamera 12 Mpix iSight z funkcją Focus Pixels i potężny procesor A9 zapewniają wyjątkową wygodę użytkowania. Setki tysięcy aplikacji dostępnych w App Store. W pełni przetestowany przez autoryzowanego dostawcę usług Apple.

Pełna specyfikacja

Kolor: Space Gray
Pamięć: 128GB
System operacyjny: iOS 12
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 1E93S873
Akcesoria
  • Zasilacz i przewód

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają nasi serwisanci. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Dodatkowe informacje

  • Małe zadrapania na obudowie

Metoda wysyłki

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego. Korzystamy z usług DHL, a szacowany czas dostawy wynosi 1-3 dni roboczych. Otrzymasz numer wysyłki, aby śledzić swoje zamówienie. Jako konsument masz prawo do anulowania zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!