iPhone 6

32 GB / Space Gray

909 zł

VAT 0%   Wysyłka 0,00 zł

Opis produktu

Apple iPhone 6 z genialną technologią. Touch ID, ekran dotykowy Retina HD 4,7 ", kamera iSight i wydajny procesor A8 zapewniają wyjątkowy komfort użytkowania oraz setki tysięcy aplikacji dostępnych w App Store. W pełni przetestowane przez autoryzowanego technika Apple.

Pełna specyfikacja

Kolor: Space Gray
Pamięć: 32 GB
System operacyjny: iOS 12
Wiek: 27 miesięcy
Gwarancja Apple do: Wygasła
Numer katalogowy: 1E85S788
Akcesoria
  • Zasilacz i przewód

Gwarancja

Jakość tego produktu zapewniają autoryzowani serwisanci firmy Apple. Dlatego dostaniesz 12 miesięcy gwarancji na jego zakup. Przeczytaj więcej o naszych gwarancjach tutaj. Przeczytaj więcej na temat naszej gwarancji.

Jakość

Stan dobry: ten produkt jest w dobrym stanie. Normalne zużycie i brak uszkodzeń. Może mieć niewielkie wgniecenia lub rysy, ale o bardzo małym charakterze. Wszystkie nasze produkty są dostarczane z oryginalną ładowarką Apple. Wszystkie nasze produkty są w dobrym stanie, o ile nie podano inaczej.

Metoda wysyłki

Ten produkt zostanie wysłany w ciągu 1 dnia roboczego. Korzystamy z usług DHL, a szacowany czas dostawy wynosi 1-3 dni roboczych. Otrzymasz numer wysyłki, aby śledzić swoje zamówienie. Jako konsument masz prawo do anulowania zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni.

Klienci kupujący taki produkt interesowali się również

Podaj nam swój e-mail i dowiedz się pierwszy o naszych promocjach

oraz otrzymuj najlepsze oferty!